Author: s***8
Date:
Review: I like it so much it's soo good I feel so clean after using it (please like I'm begging)
Color: White
Size: one-size
Price: 35kr
Get that ultra-fresh and squeaky clean feeling with our Slow Sunday Vitamin C Cleanser! This rich and dense foam gently removes dirt and excess oil. Formulated with amino acids and added Vitamin C, our cleanser attracts and retains moisture for the ultimate pretty n' plump skin.
| Texture | Cream |
| Color | White |
| Type | Cleansers |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Hydrating |
| Height | 14.3 cm |
| Length | 4.3 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Net Weight | 60 g |
| SKU | sb2404085899802813 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 2944763 people said the quality is very good!
Author: s***8
Date:
Review: I like it so much it's soo good I feel so clean after using it (please like I'm begging)
Color: White
Size: one-size
Author: f***a
Date:
Review: leaves my face really smooth and pretty
Color: White
Size: one-size
Author: s***n
Date:
Review: Very nice and great product i am very satisfied with my purchase thank you so much shein this is my second time that i ordered this cream😍😍😍i will buy them again highly recommended please like if yoi find it helpful i need some points please 😍😍😍😍😍😍thank you so so much❤️❤️❤️❤️it work perfectly i ordered 2 of them it’s quite big in size i must be appreciated them for this product in such a low price
Color: White
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: it's the second time I ordered it, it is very good for cleaning the waterproof makeup ❤♥️🥰
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.